Piłki

Piłki golfowe – ich wybór jest niemal tak samo ważny jak wybór odpowiednich kijów golfowych.. W naszym sklepie internetowym znajdują się piłki przeznaczone dla osób o różnym stopniu zaawansowania i różnych charakterystykach swingu. Dzięki temu możliwy jest wybór piłki golfowej dopasowanej do umiejętności i doświadczenia każdego golfisty. Osoby, które w golfie stawiają swoje pierwsze kroki, powinny wybierać możliwie najbardziej miękkie piłki golfowe, ponieważ łatwiej wybaczają one błędy. Satysfakcja i komfort rozgrywek gwarantowane.

Pokazano 1-48 z 81 pozycji

Piłki golfowe

Piłki golfowe – ich wybór jest niemal tak samo ważny, jak wybór odpowiednich kijów golfowych. W naszym sklepie internetowym znajdują się piłki przeznaczone dla osób o różnym stopniu zaawansowania i różnych charakterystykach swingu. Dzięki temu możliwy jest wybór piłeczki golfowej dopasowanej do umiejętności i doświadczenia każdego golfisty. O ile część graczy uważa, że osoby, które w golfie stawiają swoje pierwsze kroki, powinny wybierać możliwie najbardziej miękkie piłki golfowe, ponieważ łatwiej wybaczają one błędy, tak inni głośno twierdzą, że znacznie lepszym wyborem na start będą twarde piłeczki golfowe, jedno - lub jeszcze lepiej - wielowarstwowe. Zdaniem zwolenników tej drugiej opcji twarde piłeczki w dużej mierze odpowiadają za satysfakcję i komfort gry. Z czego mogą być wykonane piłeczki golfowe, jakie obecnie spotkać możemy na rynku? W tym przypadku możliwości jest co najmniej kilka, a najczęściej spotykane to:

  • plastik,
  • guma,
  • żywica.

Różnorodne piłeczki golfowe

I tak wspomniane już piłki do golfa dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego podzieliliśmy na piłki premium, piłki golfowe rekreacyjne, piłki budżetowe, piłki golfowe treningowe, a także te, które doskonale sprawdzą się jako prezent dla golfisty, czyli nasze wyjątkowe piłki prezentowe. W każdej z wymienionych kategorii dostrzec można m.in. piłeczki jednoczęściowe, które bardzo często określane są jako najlepszy wybór dla początkujących golfistów. Jedna warstwa sprawia, że są one zdecydowanie najtwardszymi piłeczkami, jakie dostępne są na rynku. Piłeczki dwuczęściowe z kolei stanowią najliczniejszą grupę ze wszystkich dostępnych na rynku. Dzięki temu, że w przeważającej większości wypełnione są żywicą, charakteryzują się ogromną precyzyjnością, co przekłada się jednocześnie na osiągane odległości.

Z zewnątrz pokryte są powłoką surlynową, dzięki czemu sprawiają wrażenie zupełnie niezniszczalnych. Tak wykonana piłka golfowa doskonale sprawdzi się jako propozycja zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Dzięki temu, że w ofercie posiadamy akcesoria golfowe pochodzące od znanych i cenionych na rynku producentów, bez wątpienia każdy klient zainteresowany zakupem piłek dwuczęściowych znajdzie u nas to, czego potrzebuje. Wpłyń z nami na jakość gry i polepsz trajektorię wybijanej piłeczki.

Przekonaj się, jak ważna jest jakość gry

W ofercie naszego sklepu znajdą państwo piłki golfowe trzyczęściowe, które w zdecydowanej większości przypadków na całym świecie wybierane są przez graczy nieco bardziej zaawansowanych. Przemyślana budowa sprawia, że na tle pozostałych wyróżniają się przede wszystkim doskonale zbalansowaną twardością rdzenia w połączeniu ze sprężystością. Wybór tych piłeczek golfowych jest gwarancją zadowolenia i pełnej satysfakcji płynącej z użytkowania. Dodatkowo cena jest bardziej przystępna niż w przypadku niezwykle rzadko spotykanych piłeczek cztero- i pięcio warstwowych, które często określane są również jako piłki premium. Bez wysokiej jakości i solidnie wykonanych piłeczek golfowych gra na "zielonym dywanie" zdecydowanie nie byłaby możliwa.

Do tej pory wydawało Ci, że to kije golfowe stanowią najważniejszy element w wyposażeniu golfisty? W tym przypadku fundamentalnych elementów, o których pod żadnym pozorem nie należy zapominać, jest co najmniej kilka. Jednym z nich jest właśnie solidna i trwała piłka golfowa. Dzięki temu, że w ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy różnorodne modele piłek każda osoba zainteresowana rozpoczęciem przygody na polu golfowym znajdzie to, czego potrzebuje. Ponadto każda oferowana przez nas piłka golfowa pochodzi od znanego i cenionego na rynku producenta. W tym przypadku możliwości wyboru jest naprawdę sporo, a mowa tu m.in. o: Airstream, Bridgestone, Callaway, Golf Dotz, Legend czy Longridge. Oczywiście piłeczki golfowe to tylko nieliczne produkty, jakie posiadamy w swojej ofercie. Interesuje Cię odzież golfowa, a może wysokiej jakości akcesoria golfowe? U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Zapraszamy!

Wyszukiwarka

Producent

Cena

15,00 zł - 315,00 zł
Produkt dodany do ulubionych