Wózki Elektryczne

Nowoczesne elektryczne wózki golfowe

Konieczność przenoszenia z miejsca na miejsce pełnego ekwipunku w oczywisty sposób stanowi niemałą niedogodność, nie tylko z uwagi na wagę torby z kilkunastoma kijami. Rozwiązanie tego problemu - skutkującego zmęczeniem czy zaburzeniem koncentracji - może być niezwykle proste. Wystarczy odpowiedniej klasy wózek elektryczny, który pozwoli na wygodne przemieszczanie kijów golfowych, nawet na bardzo rozległych polach. Zapraszamy do sprawdzenia, jaki elektryczny wózek golfowy można znaleźć w ofercie Epic Golf.

Wózki elektryczne w naszym sklepie golfowym

Wózki golfowe z napędem elektrycznym, jakimi dysponujemy w naszym sklepie, to urządzenia renomowanej produkcji - np. wózki PowaKaddy lub MGI - wyposażone w szereg funkcjonalnych rozwiązań. Zdalne sterowanie, pojemne baterie, a co za tym idzie - szeroki zasięg, cichy silnik czy systemy kontroli prędkości, szczególnie przydatne na nierównym terenie, to tylko kilka z wielu cech oferowanych u nas wózków, które doceni każdy golfista. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej specyfikacji dostępnych urządzeń. Warto także przyjrzeć się, co można znaleźć w innych kategoriach naszego sklepu - posiadamy np. różnego rodzaju kije golfowe czy profesjonalną odzież.

Mgi Zip Navigator Wózek... Mgi Zip Navigator Wózek... 2
  • -6,17%
Zapytaj o dostępność
Wózki Elektryczne

Mgi Zip Navigator Wózek Golfowy Elektryczny Buggy 2022

7 599,00 zł 8 099,00 zł
MGI Zip X4 Black Wózek... MGI Zip X4 Black Wózek... 2
Wysyłka w 24h!
Wózki Elektryczne

MGI Zip X4 Black Wózek Golfowy Elektryczny

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka

Cena

5 085,00 zł - 7 605,00 zł

Producent

Produkt dodany do ulubionych

Używamy plików cookies, żeby zapewnić optymalne i bezpieczne przeglądanie naszej strony. Komplet informacji znajdziesz w polityce prywatności.