SkyMax ICE IX-5 Fairway Wood 3,...

SkyMax ICE IX-5 Fairway Wood 3, Męski, Grafitowy, Leworęczny

SkyMax
ACM23_SX7000063
Wysyłka w 24h!
449,00 zł

SkyMax ICE IX-5 Fairway Wood 3, Męski, Shaft Grafitowy, Leworęczny

 

SkyMax ICE IX-5 Fairway Wood 3, Męski, Shaft Grafitowy, Leworęczny

Loft: 15°

100% Shaft grafitowy

Zastosowanie kija do golfa Fairway Wood 3

Kij golfowy fairway wood 3 ma kilka funkcjonalności, które wpływają na sposób i cel jego użycia. Oto główne cechy i funkcje kija golfowego fairway wood 3:1. Loft: Fairway wood 3 ma zazwyczaj loft wynoszący około 15 stopni. Ten kąt wzniosu pomaga generować średnią trajektorię lotu piłki, która jest nieco wyższa niż przy niższych numerach fairway wood, takich jak fairway wood 5 lub 7. Loft fairway wood 3 jest optymalny do uzyskiwania średnich odległości z większą kontrolą.

2. Sweet spot: Fairway wood 3 zazwyczaj posiada większą sweet spot, czyli obszar na głowicy, który generuje optymalną prędkość piłki i dokładność przy uderzeniu. To zwiększa szanse na trafienie piłki idealnie na środek głowicy i zapewnia bardziej stabilny lot piłki.

3. Materiały konstrukcyjne: Fairway wood 3 często jest wykonany z różnych materiałów, takich jak stopy tytanu lub stali nierdzewnej. Te materiały zapewniają trwałość, wytrzymałość i lekkość kija. Na przykład, głowica może być wykonana z 17.4 stali nierdzewnej, a shaft z 100% grafitem. Połączenie tych materiałów pomaga w generowaniu większej prędkości piłki i poprawie osiągów.

4. Wybaczalność: Fairway wood 3 ma również wyższą wybaczalność niż niektóre inne kije, takie jak żelazo. Dzięki większej objętości głowicy i bardziej wybaczającej konstrukcji, fairway wood 3 pomaga w minimalizowaniu błędów i ułatwia trafianie piłki na środek głowicy, nawet przy niewłaściwym uderzeniu.

5. Zastosowanie na polu golfowym: Fairway wood 3 jest zazwyczaj używany do uderzeń na średnich odległościach z trawy lub z tee, zwłaszcza na dołkach par 4 lub dłuższych par 3. Może być również przydatny w celu pokonania przeszkód na polu lub do uderzeń, które wymagają większej kontroli odległości i trajektorii.

Podsumowując, fairway wood 3 jest używany do uzyskiwania średnich odległości z większą kontrolą. Ma większy sweet spot, wybaczalność i jest wykonany z trwałych i lekkich materiałów. Jest to wszechstronny kij, który znajduje zastosowanie w różnych sytuacjach na polu golfowym, zwłaszcza do gry na średnich dystansach.

Producent: SkyMax

Nowy produkt
2023-06-05
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych