SkyMax ICE IX-5 Hybryda 4, Męska,...

SkyMax ICE IX-5 Hybryda 4, Męska, Grafitowy, Leworęczny

SkyMax
ACM23_SX7000066
Wysyłka w 24h!
399,00 zł

SkyMax ICE IX-5 Hybryda 4, Męska, Shaft Grafitowy, Leworęczny

 

SkyMax ICE IX-5 Hybryda 4, Męska, Shaft Grafitowy, Leworęczny

Kij golfowy hybryda numer 4 ma kilka funkcji i zastosowań:

1. Zastępuje żelazo numer 4: Hybryda numer 4 jest często używana jako zamiennik tradycyjnego żelaza numer 3. Dzięki hybrydowemu kijowi można uzyskać większą wybaczalność i łatwiejsze uderzenia. Hybrydy mają większą objętość głowicy i niższy środek ciężkości, co pomaga w osiąganiu większej stabilności i prostoty uderzenia.

2. Dłuższe uderzenia: Hybryda numer 4 umożliwia osiąganie większej odległości w porównaniu do tradycyjnych żelazek. Dzięki większej objętości głowicy i bardziej aerodynamicznemu kształtowi, hybryda generuje większą prędkość piłki i pomaga w uzyskiwaniu dłuższych uderzeń. Jest to szczególnie przydatne podczas gry na dłuższych par 3 lub przy próbie pokonania przeszkód na polu.

3. Wybaczalność: Hybrydy są znane z większej wybaczalności w porównaniu do tradycyjnych żelaz. Mają większą sweet spot, czyli obszar na głowicy, który generuje najlepsze rezultaty przy uderzeniu. Dlatego hybryda numer 3 może pomóc w zminimalizowaniu błędów i uderzeń, które nie trafiają idealnie na środek piłki.

4. Uderzenia z trudniejszych pozycji: Hybryda numer 4 jest również przydatna przy uderzaniu z trudniejszych pozycji, takich jak gęsta trawa lub grząski teren. Jej konstrukcja i niski środek ciężkości pomagają w podniesieniu piłki z trudnego podłoża i uzyskaniu bardziej kontrolowanej trajektorii lotu.

Kij golfowy hybryda numer 4 jest używany do uzyskiwania dłuższych, bardziej wybaczalnych uderzeń, zastępując tradycyjne żelazo numer 3. Jest to wszechstronny kij, który może być używany w różnych sytuacjach na polu golfowym i pomaga poprawić wyniki golfistów o różnym poziomie zaawansowania.

jest dostarczany wraz z pasującą osłonką na głowicę. To fantastyczny kij hybrydowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych golfistów.

Właściwości:

Loft: 22°

100% grafitowy shaft

Producent: SkyMax

Nowy produkt
2023-06-05
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych