DOSTAWY

Nasz sklep to prawie 450m2 powierzchni wystawowej i magazynowej. W bieżącej ofercie mamy prawie 5000 produktów. Wszystkie produkty oznaczone w sklepie internetowym jako dostępne w ciągu 24 godzin znajdują się u nas w sklepie na Wale Miedzeszyńskim 608 w Warszawie.

Kontakt z nami: 603729999 lub sklep@epicgolf.pl

Po złożeniu zamówienia potwierdzimy je Tobie a następnie wyślemy przy pomocy renomowanego kuriera w ciągu wspomnianych 24 godzin. W praktyce oznacza to, że w zależności od tego, o której godzinie złożysz zamówienie, to możesz je otrzymać w ciągu 1 do 2 dni!

Dla wszystkich zamówień powyżej 1000 zł przesyłki realizowane są bezpłatnie.

         

Bardzo ważne jest sprawdzenie otrzymanej paczki w obecności kuriera. W przypadku, gdy paczka nosi ślady uszkodzenia niebędne jest sporządzenie protokołu szkody.

ZWROTY i REKLAMACJE

Dokładamy wszelkich starań, żeby sprzedawane przez nas produkty były najwyższej jakości oraz żeby były wolne od wad. W przypadku kiedy jesteś niezadowolony z zamówienia, masz możliwość jego zwrotu w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Pełną wartość zamówienia możemy zwrócić jedynie w przypadku kiedy zarówno towar jak i jego opakowanie nie nosi śladów uszkodzeń ani użytkowania.

W przypadku, gdy towar ma jakieś wady, masz możliwość odesłania go w ramach reklamacji. Aby możliwie usprawnić proces reklamacji, poprosimy o kontakt z nami: 603729999 lub sklep@epicgolf.pl

Produkt dodany do ulubionych