ZORGANIZUJ IMPREZĘ GOLFOWĄ DOPASOWANĄ DO TWOICH OCZEKIWAŃ!

Zastanawiasz się nad ciekawym rozwiązaniem na prywatną lub firmową imprezę?

Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! W zależności od twoich oczekiwań możemy przygotować indywidualną ofertę na imprezę golfową, również z możliwością wynajęcia powierzchni na wyłączność i zorganizowania zamkniętego spotkania. W zależności od ilości gości do dyspozycji są symulatory Trackman 4, GC Quad i PuttView, na których zorganizujemy dla Państwa rozgrywki turniejowe, bądź gry i zabawy dla osób mniej zaawansowanych.

Koszt imprezy zależy od indywidualnych oczekiwań i ustaleń, ale w przypadku eventu na wyłączność, gdzie równolegle może grać do 12 osób, jest to opłata ryczałtowa 2500 zł za wynajem lokalu i stymulatorów oraz obsługę imprezy.

Istnieje również możliwość zorganizowania spotkania dla mniejszej ilości osób w mniejszej kwocie. 

Przykładowy scenariusz imprezy to podział gości na drużyny, które mogą jednocześnie grać na  polach golfowych korzystając z  dwóch stanowisk symulatorów gry (TM4 i GCQ) oraz brać udział w puttowaniu na symulatorze PuttView. Możemy również zogranizować różne konkursy, które dodatkowo urozmaicą spotkanie.

Możemy również zaproponować dwie wersje cateringu:

  • 90zł/os. za drobne przekąski (orzeszki, paluszki itp.), śledzik, kanapki, pizze, woda. Alkohol dostępny wg naszego menu
  • 220zł/os. oferta pierwsza rozszerzona o colę, soki, piwo i wino.

Zapraszamy do kontaktu!

mail: sklep@epicgolf.pl lub telefon: 603729999

Produkt dodany do ulubionych