Fitting Kijów Golfowych

Nadrzędnym celem, jaki stawiamy sobie w EPIC GOLF, jest poprawa Twoich wyników. Każdy etap naszej unikalnej metody fittingu ma na celu dobór sprzętu najlepiej dostosowanego do Twojego unikalnego zamachu.

BASIC

Wywiad oraz statyczne pomiary golfisty wykonane przez wykwalifikowanego pracownika EPIC GOLF mające na celu dobranie sprzętu indywidualnie dopasowanego do wzrostu golfisty, lie angle, rodzaju i wielkości gripu oraz innych podstawowych parametrów które można określić statycznie czyli bez zbierania danych podczas uderzania piłek.

Orientacyjny czas trwania: 15 MIN.

Cena: Gratis przy zakupie kijów

BEGINNER

Wywiad oraz statyczne pomiary golfisty wykonane przez certyfikowango fittera EPIC GOLF mające na celu dobranie sprzętu indywidualnie dopasowanego do golfisty pod względem wzrostu, lie angle, rodzaju i wielkośći gripu, Rekomendacja i testowanie sprzętu różnych marek w oparciu o analizę lotu piłki z wykorzystaniem technologii Trackman lub Foresight GCQuad.

Orientacyjny czas trwania: 60 MIN.

Cena: 200 zł

PREMIUM

Pogłębiony wywiad z możliwością porównania i testowania główek i szaftów wszystkich wiodących marek z segmentu premium poszerzony o analizę lotu piłki i dane dotyczące kija zebrane przy wykorzystaniu najnowszej technologii (Foresight GCQuad, lub Trackman). Efektem procesu jest rekomendacja najbardziej optymalnego sprzętu lub propozycja dostosowania obecnie używanych kijów wysłana emailem, wraz z raportem z fittingu i jego omówieniem. Dodatkowo przy odbiorze oferujemy możliwość sprawdzenia nowego sprzętu i wykonania raportu potwierdzającego średnie odległości osiągane za pomocą nowych, lub zmodyfikowanych kijów i wprowadzenie ostatnich poprawek w zakresie loftu i lie.

Orientacyjny czas trwania: 60 MIN.+ sprawdzenie kijów przy odbiorze analiza odległości (gapping) ok. 30min

Cena: 350 zł

PUTTER FITTING

Korzystając z wypracowanego w oparciu o różne doktryny i lata doświadczenia procesu doboru puttera oraz unikalną możliwość wypróbowania i porównania setek kombinacji główek, hosel'a, długości shaftu i rodzaju gripu możemy zaproponować klientom EPIC GOLF najbardziej holistyczne doświadczenie fittingu puttera na Polskim rynku. Mamy również możliwość dostosowania posiadanych przez klientów putterów do bardziej optymalnych dla nich specyfikacji.

Orientacyjny czas trwania: 60 MIN

Cena: 200 zł

W celu umówienia sięna fitting zapraszamy do kontaktu

☎tel. 603 729 999

Zapraszamy do skorzystania z pełnego zakresu usług warsztatowych w Epic Golf.

Pomożemy Ci sprawdzić i zmienić każdy parametr twoich kijów przy użyciu najnowocześniejszego i najdokładniejszego sprzętu!

 

Zmiana gripu na nie zakupiony w sklepie

30,00 zł

Wymiana szaftu

100,00 zł

Zakup shaftu

500,00 zł

(cena zależna od shaftu,

zapraszamy do kontaktu)

Zmiana adaptera (driver/wood/hybryda)

50,00 zł

Przełużenie/skrócenie kija

50,00 zł

Przegląd zmiana Loft/Lie (jeden kij)

15,00 zł

Sprawdzenie SwingWeight (set)

50,00 zł

Produkt dodany do ulubionych