Fitting Kijów Golfowych

Nadrzędnym celem, jaki stawiamy sobie w EPIC GOLF, jest poprawa Twoich wyników. Każdy krok naszego unikalnej metody fittingu ma na celu dobór sprzętu najlepiej dostosowanego do Twojego unikalnego zamachu.

BASIC

Wywiad, oraz statyczne pomiary golfisty, wykonane przez wykwalifikowanego pracownika EPIC GOLF, mające na celu dobranie sprzętu indywidualnie dopasowanego do golfisty pod długości, lie angle, rodzaju i wielkośći gripu, i innych podstawowych parametrów, które można określić statycznie, czyli bez zbierania danych podczas udeżania piłek.

Orientacyjny czas trwania: 15 MIN.

Cena: Gratis przy zakupie kijów

BEGINNER

Wywiad, oraz statyczne pomiary golfisty, wykonane przez certyfikowango fittera EPIC GOLF, mające na celu dobranie sprzętu indywidualnie dopasowanego do golfisty pod względem długości, lie angle, rodzaju i wielkośći gripu, Rekomendacja i testowanie sprzętu różnych marek w oparciu o analizę lotu piłki z wykożystaniem technologii Trackman lub Foresight GCQuad.

Orientacyjny czas trwania: 60 MIN.

Cena: 200 zł

PREMIUM

Pogłębiony wywiad, możliwość porównania i testowania główek wszytkich wiodących marek i szaftów z segmantu premium, poszerzony o analizę lotu piłki i dane dotyczące kija zebrane przy wykorzystaniu najnowszej technologii (Foresight GCQuad, lub Trackman). Efektem procesu jest rekomendacja najbardziej optymalnego sprzętu, lub propozycja dostoswania obecnie używanych kijów wysłana emailem, wraz z raportem z fittingu i jego omówieniem. Dodatkowo przy odbiorze oferujemy możliwość sprawdzenia nowego sprzętu i wykonania raportu potwierdzającego średnie odległości osiągane za pomocą nowych, lub zmodyfikowanych kijów i wprowadzenie ostatnich poprawek w zakresie loftu i lie.

Orientacyjny czas trwania: 60 MIN.+ sprawdzenie kijów przy odbiorze analiza odległośći (gapping) ok. 30min

Cena: 350 zł

PUTTER FITTING

Kożystając z wypracowango w oparciu o różne doktryny i lata doświadczenia procesu doboru puttera i unikalną możliwość wypróbowania i porównania setek kombinacji główek, hosel'a, długości shaftu i rodzaju gripu możemy zapropoować klientom EPIC GOLF najbardziej holistyczne doświadczenie fittingu puttera na Polskim rynku. Mamy również możliwość dostowania posiadanych przez klientów putterów do bardziej optymalnych dla nich specyfikacji.

Orientacyjny czas trwania: 60 MIN

Cena: 200 zł

W celu umówienia sięna fitting zapraszamy do konaktu:

☎tel. 603 729 999

Zapraszamy do skorzystania z pełnego zakresu usług warsztatowych w Epic Golf.

Pomożemy Ci sprawdzić i zmienić każdy parametr twoich kijów przy użyciu najnowocześniejszego i najdokładniejszego sprzętu!

 

Zmiana gripu na nie zakupiony w sklepie

30,00 zł

Wymiana szaftu

100,00 zł

Zakup shaftu

500,00 zł

(cena zależna od shaftu,

zapraszamy do kontaktu)

Zmiana adaptera (driver/wood/hybryda)

50,00 zł

Przełużenie/skrócenie kija

50,00 zł

Przegląd zmiana Loft/Lie (jeden kij)

15,00 zł

Sprawdzenie SwingWeight (set)

50,00 zł

Produkt dodany do ulubionych

Używamy plików cookies, żeby zapewnić optymalne i bezpieczne przeglądanie naszej strony. Komplet informacji znajdziesz w polityce prywatności.