Symulatory golfa w Epic Golf Superstore

Zapraszamy do skorzystania z najnowocześniejszych symulatorów golfa. W naszym sklepie znajdują się dwa profesjonalnie przygotowane stanowiska do gry w golfa, oba z najwyższej jakości matami i darnią do puttowania, a dzięki temu również możliwością symulacji puttowania.

Trackman 4- symulator oparty na radarze golfowym najwyższej klasy. Zapewnia idealne odwzorowanie uderzeń, doskonałą grafikę i dostęp do olbrzymiej jakości pól golfowych na całym świecie. Wypróbuj również możliwość współzawodnictwa online z golfistami z całego świata lub weź udział w turniejach organizowanych przez Trackman.

GC Quad- symulator oparty na technologii kamer szybkoklatkowych. Niedościgniona dokładność w analizowaniu momentu uderzenia piłki daje nieograniczone możliwości fittingu. Dodatkowo Foresight Sports GC Quad oferuje możliwość gry na wielu słynnych polach golfowych.

Podczas odwiedzin w naszym sklepie musisz również przetestować najnowocześniejsze rozwiązanie w dziedzinie puttowania- wirtulany green PuttView. Dzięki systemowi kamer, projektora i zeskanowanego wcześniej greenu, który oferuje brake'i do 2.9% w obie strony, będziesz mógł trenować puttowanie jak nigdy dotąd. Zobaczysz każdy szczegół greenu, ścieżki idealnego puttowania oraz analizę twojego konkretnego putta. Po prostu musisz tego doświadczyć!

CENNIK SYMULATORÓW

Trackman 4 lub GC Quad- symulator gry

Promocja na start 100 zł

1 godzina

PuttView

Promocja na start 100 zł

1 godzina

Testowanie kijów na Trackmanie lub GC Quad

30 zł

15 minut

Produkt dodany do ulubionych

Używamy plików cookies, żeby zapewnić optymalne i bezpieczne przeglądanie naszej strony. Komplet informacji znajdziesz w polityce prywatności.