ZAREZERWUJ SYMULATOR ONLINE KLIKAJĄC PONIŻEJ:

Symulatory są czynne w godzinach działania sklepu:

| poniedziałek - piątek 11:00-20:00 |

| sobota 10:00-18:00 |

| niedziela 11:00-18:00 |

Istnieje możliwość wypożyczenia symulatorów w innych godzinach - prosimy wtedy o kontakt bezpośrednio- 603 729 999 lub sklep@epicgolf.pl.

Cennik Symulatorów

pon. - pt.

do godziny 17

pon. - pt.

od godziny 17 oraz weekendy

Trackman 4

90 zł / godzina

120 zł / godzina

GC Quad lub PuttView

80 zł / godzina

110 zł / godzina

KARNETY OPEN

5h- 500 zł

10h- 900 zł

Symulatory golfa w Epic Golf Superstore

Zapraszamy do skorzystania z najnowocześniejszych symulatorów golfa. W naszym sklepie znajdują się dwa profesjonalnie przygotowane stanowiska do gry w golfa, oba z najwyższej jakości matami i darnią do puttowania, a dzięki temu również możliwością symulacji puttowania.

Trackman - Symulator Golfowy

Trackman 4- symulator oparty na radarze golfowym najwyższej klasy. Zapewnia idealne odwzorowanie uderzeń, doskonałą grafikę i dostęp do olbrzymiej ilości pól golfowych na całym świecie. Wypróbuj również możliwość współzawodnictwa online z golfistami z całego świata lub weź udział w turniejach organizowanych przez Trackman.

QC QUAD Urządzenie Treningowe

GC Quad- symulator oparty na technologii kamer szybkoklatkowych. Niedościgniona dokładność i szybkość w analizowaniu momentu uderzenia piłki. Dodatkowo Foresight Sports GC Quad oferuje możliwość gry na wielu słynnych polach golfowych

PuttView - Symulator Puttowania

Podczas odwiedzin w naszym sklepie musisz również przetestować najnowocześniejsze rozwiązanie w dziedzinie puttowania- wirtulany green PuttView. Interaktywna przestrzeń do treningu puttowania i zabawy. Dzięki systemowi kamer, projektora i zeskanowanego wcześniej greenu, który oferuje brake'i do 2.9% w obie strony, będziesz mógł trenować puttowanie jak nigdy dotąd. Zobaczysz każdy szczegół greenu, ścieżki idealnego puttowania oraz analizę twojego konkretnego putta. Po prostu musisz tego doświadczyć

Produkt dodany do ulubionych

Używamy plików cookies, żeby zapewnić optymalne i bezpieczne przeglądanie naszej strony. Komplet informacji znajdziesz w polityce prywatności.