TaylorMade Stealth 2 Plus Driver Męski
TaylorMade Stealth 2 Plus Driver Męski
TaylorMade Stealth 2 Plus Driver Męski
TaylorMade Stealth 2 Plus Driver Męski
TaylorMade Stealth 2 Plus Driver Męski
TaylorMade Stealth 2 Plus Driver Męski

TaylorMade Stealth 2 Plus Driver Męski

TaylorMade
TAY22_STEALTHPLUS2DRIVER9X
Wysyłka w 24h!
3 190,00 zł

TaylorMade Stealth 2 Plus Driver Męski - zaawansowany driver golfowy, który zapewnia doskonałe osiągi i precyzję na polu golfowym. Dzięki innowacyjnej technologii Stealth 2 Plus i możliwości regulacji, ten driver umożliwia zoptymalizowanie uderzeń do własnego stylu gry. Wybierz TaylorMade Stealth 2 Plus Driver Męski i zdobądź przewagę dzięki szybszym, dłuższym uderzeniom i pełnej kontroli nad piłką.

Loft
  • 10.5°
Ręka
  • Praworęczny
Flex
  • Regular
  • Stiff
Shaft
  • Project x Hzrdus Black
  • Mitsubishi x Kai'li Red

 

TaylorMade Stealth 2 Plus Driver Męski - doskonały driver golfowy dla ambitnych golfistów. Dzięki zaawansowanej technologii Stealth 2 Plus, ten driver zapewnia doskonałe osiągi i precyzję na polu golfowym. Innowacyjna konstrukcja minimalizuje opór powietrza, umożliwiając szybsze i dłuższe uderzenia. Wykorzystując system regulacji, możesz dostosować loft i ustawienia wagi, aby zoptymalizować driver do swojego stylu gry i osiągnąć maksymalną kontrolę nad trajektorią piłki.

TaylorMade Stealth 2 Plus Driver wyróżnia się nie tylko doskonałą funkcjonalnością, ale także stylowym designem. Czarna, matowa głowica optycznie przyciąga uwagę na polu golfowym.

Wybierz TaylorMade Stealth 2 Plus Driver i odkryj potencjał swojego uderzenia. To niezawodne narzędzie, które pomoże Ci osiągnąć jeszcze lepsze wyniki i cieszyć się grą na najwyższym poziomie.

WIĘCEJ CARBONU, WIĘCEJ WYDAJNOŚCI

Dzięki Stealth™ przekroczyliśmy granice tytanu i powitaliśmy golfistów z całego świata w epoce Carbonwood™. Więc, jak daleko jesteśmy gotowi się posunąć? Daleko daleko i do FARGIVENESS. Przedstawiamy całkowicie nowy Stealth 2, łączący elementy szybkości i przebaczenia, aby odblokować FARGIVENESS.

*Deklaracja Fargiveness oparta na odległości i zwiększonym MOI w porównaniu z driverem Stealth. 

STEALTH 2 DRIVER

PREMIUM DŹWIĘK

WYŻSZE MOI, OPTYMALNY START PIŁKI

WIĘCEJ CARBONU, NIŻ KIEDYKOLWIEK

Nowy produkt
1200102378031
2023-01-28
Brak opini

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych