• -330,00 zł
TaylorMade BRNR Mini Driver
TaylorMade BRNR Mini Driver
TaylorMade BRNR Mini Driver
TaylorMade BRNR Mini Driver
TaylorMade BRNR Mini Driver
TaylorMade BRNR Mini Driver

TaylorMade BRNR Mini Driver

TaylorMade
Wysyłka w 24h!
1 869,00 zł 2 199,00 zł -330,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2 199,00 zł

Kij golfowy TaylorMade BRNR Mini Driver - połączenie mocy drivera z precyzją kija do fairwayów. Dzięki zaawansowanej technologii "Twist Face" i wyjątkowej konstrukcji ze stali C450, ten kompaktowy kij zapewnia niezrównane osiągi i kontrolę.

Loft
  • 11.5
Ręka
  • Praworęczny
  • Leworęczny
Flex
  • Regular
  • Stiff

 

Kij Golfowy TaylorMade BRNR Mini Driver

Odkryj nowy poziom wszechstronności na polu golfowym dzięki kijowi golfowemu TaylorMade BRNR Mini Driver. To innowacyjne narzędzie, które łączy w sobie potęgę tradycyjnego drivera z kontrolą kija do fairwayów, oferując graczom niezrównane osiągi i pewność w każdej sytuacji.

Główne cechy:

1. Zaawansowana Konstrukcja "Twist Face": Wyposażony w zaawansowaną technologię "Twist Face", BRNR Mini Driver minimalizuje boczny wpływ nietrafionych uderzeń, zapewniając zwiększoną powtarzalność i dokładność. Dzięki temu możesz cieszyć się większą pewnością na polu.

2. Mocna Konstrukcja Ze Stali C450: Wyjątkowa konstrukcja z wykorzystaniem stali C450 pozwoliła na zoptymalizowanie wytrzymałości i elastyczności kija. To tłumaczy się na większą prędkość piłki i większą odległość na polu, dając Ci przewagę nad konkurencją.

3. Kompaktowy Rozmiar, Ogromna Wydajność: Dzięki mniejszym rozmiarom niż tradycyjny driver, BRNR Mini Driver oferuje większą kontrolę i precyzję. To idealny wybór dla tych, którzy szukają spójnych uderzeń na dłuższych dystansach.

4. Niezrównana Estetyka: BRNR Mini Driver łączy w sobie nowoczesny design z klasycznymi elementami, tworząc nie tylko narzędzie o doskonałych osiągach, ale i eleganckim wyglądzie. To kij, który będzie przyciągać uwagę na polu golfowym.

5. Dostosuj do Siebie: Dostępne różne opcje loftu i shaftu pozwalają dostosować kij do swojego stylu gry i preferencji, zapewniając optymalne wyniki na polu.

Zainwestuj w TaylorMade BRNR Mini Driver i odkryj nową jakość gry na polu golfowym. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym zawodnikiem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z golfem, ten kij pomoże Ci osiągnąć lepsze wyniki i większą radość z gry. Daj sobie przewagę dzięki technologii i designowi, na które możesz polegać.

Producent: TaylorMade

Brak opini

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych