• Wyprzedaż!
  • -10%
SkyMax ICE IX-5, Driver, Męski,...

SkyMax ICE IX-5, Driver, Męski, Grafitowy, Leworęczny

SkyMax
ACM23_SX7000062
Wysyłka w 24h!
494,10 zł 549,00 zł -10%

SkyMax ICE IX-5, Driver, Męski, Shaft Grafitowy, Leworęczny 

 

SkyMax ICE IX-5, Driver, Męski, Shaft Grafitowy, Leworęczny 

100% shaft grafitowy

Loft 10.5° 

Producent: SkyMax

Rola i zastosowanie kija golfowego driver, znanego równiez jako fairway wood 1:

1. Loft: Driver ma najniższy kąt wzniosu spośród wszystkich fairway wood. Zazwyczaj jego loft wynosi około 9-11 stopni. Niski kąt wzniosu powoduje, że piłka wypuszcza się na niską trajektorię lotu, z mniejszym wzrostem i większą odległością. Jest to kij przeznaczony do uzyskiwania najdłuższych uderzeń na polu golfowym.

2. Wybaczalność: Chociaż driver ma zazwyczaj mniejszą wybaczalność niż inne kije, takie jak hybrydy, nowoczesne modele driverów są zaprojektowane tak, aby oferować pewien stopień wybaczalności. Mają większą głowicę, która zwiększa sweet spot, czyli obszar, w którym trafienie piłki generuje optymalną prędkość i odległość. To pomaga w minimalizowaniu błędów i zapewnia większą precyzję.

3. Konstrukcja głowicy: Głowica drivera fairway wood 1 jest zazwyczaj wykonana z lekkiego materiału, takiego jak tytan, który zapewnia wytrzymałość i elastyczność. Nowoczesne modele mogą również zawierać różne technologie, takie jak regulowane wagi czy kanały aerodynamiczne, które optymalizują prędkość piłki i stabilność lotu.

4. Zastosowanie na polu golfowym: Driver fairway wood 1 jest najczęściej używany do uderzeń z tee, gdzie celem jest uzyskanie jak najdłuższego lotu piłki. Jest to kij stosowany na dołkach par 4 i par 5, gdzie odległość jest kluczowa. Ze względu na swoje właściwości, driver fairway wood 1 jest najbardziej odpowiedni dla zaawansowanych golfistów, którzy posiadają kontrolę i technikę potrzebną do obsługiwanie tego kija.

Driver fairway wood 1 ma niski kąt wzniosu t i jest przeznaczony do uzyskiwania najdłuższych uderzeń na polu golfowym. 

Nowy produkt
2023-06-05
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych