• Wyprzedaż!
  • -10%
Scotty Cameron Putter Concept X 7.2 LTD
Scotty Cameron Putter Concept X 7.2 LTD
Scotty Cameron Putter Concept X 7.2 LTD
Scotty Cameron Putter Concept X 7.2 LTD
Scotty Cameron Putter Concept X 7.2 LTD
Scotty Cameron Putter Concept X 7.2 LTD
Scotty Cameron Putter Concept X 7.2 LTD

Scotty Cameron Putter Concept X 7.2 LTD

Scotty Cameron
TIT23_747RA35
Zapytaj o dostępność
4 499,10 zł 4 999,00 zł -10%

Odkryj limitowaną edycję Kija Golfowego Putter Scotty Cameron Concept X 7.2 LTD. Niezrównana precyzja i ekskluzywny design dla wymagających graczy. Skorzystaj z najlepszego narzędzia do poprawy swojej gry na polu golfowym. Kolekcjonerski przedmiot dla miłośników marki Scotty Cameron.

 

Putter Scotty Cameron Concept X 7.2 LTD - Limitowana Edycja

Scotty Cameron, znany na całym świecie producent wysokiej jakości kijów golfowych, prezentuje swoją najnowszą limitowaną edycję - Kij Golfowy Putter Concept X 7.2 LTD. Ten niezwykle ekskluzywny putter reprezentuje połączenie doskonałej precyzji, innowacyjnego designu i najwyższej jakości materiałów.

Wyjątkowy Design

Concept X 7.2 LTD wyróżnia się wyjątkowym designem, który przyciąga uwagę na pierwszy rzut oka. Elegancki, opływowy kształt i lśniące wykończenie sprawiają, że ten putter wyróżnia się na polu golfowym. Oryginalny kontrast między czernią a chromem tworzy estetyczny i nowoczesny wygląd.

Niesamowita Precyzja

Ten putter został zaprojektowany z myślą o osiągnięciu maksymalnej precyzji w każdym uderzeniu. Scotty Cameron zastosował najnowsze technologie i doskonałe materiały, aby zapewnić zawodnikom niezrównaną kontrolę nad piłką golfową. Concept X 7.2 LTD pomaga zoptymalizować tor uderzenia, co przekłada się na więcej trafień.

Materiały Najwyższej Jakości

W procesie produkcji tego puttera użyto tylko najwyższej jakości materiałów. Trzonek wykonany jest z precyzyjnie obrabianej stali nierdzewnej, co zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Ergonomiczny grip zapewnia komfort i pewny chwyt, co pomaga w utrzymaniu stabilności podczas uderzeń.

Limitowana Edycja

Concept X 7.2 LTD to limitowana edycja, co sprawia, że jest to nie tylko doskonały narzędzie do gry, ale także kolekcjonerski przedmiot dla miłośników marki Scotty Cameron. Każdy putter jest starannie numerowany i dostarczany z eleganckim etui, co podkreśla jego wyjątkowy charakter.

Kij Golfowy Putter Scotty Cameron Concept X 7.2 LTD to połączenie luksusu, doskonałej jakości i wyjątkowego designu. Przeznaczony dla graczy poszukujących najlepszego puttera, który pomoże im osiągnąć pełnię swojego potencjału na polu golfowym, Concept X 7.2 LTD jest idealnym wyborem. Jednak ze względu na jego limitowaną dostępność, warto się pospieszyć i dołączyć do grona szczęśliwych posiadaczy tego unikatowego puttera.


Producent: Scotty Cameron

196665542495
Brak opini

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych