TaylorMade Summer Commemorative Staff...

TaylorMade Summer Commemorative Staff Bag

TAY22_N7879701
Wysyłka w 24h!
2 499,00 zł
Brutto

 

2022 SUMMER COMMEMORATIVE STAFF BAG

Major Ameryki powraca do Bostonu po raz pierwszy od 1988 roku. Letnia pamiątkowa torba sztabowa podkreśla bogate związki regionu z historią Ameryki, czerpiąc inspirację z Boston Tea Party, które pomogło zainspirować wojnę o niepodległość. Unikalne, poplamione herbatą wykończenie torby odzwierciedla 300 skrzyń brytyjskiej herbaty wrzuconej do portu w Bostonie zimą 1773 roku.

Inspirowane miejscami gry funkcje obejmują „246” w górnej kieszeni jako ukłon w stronę mistrza z 1913 roku, Francisa Ouimeta, który mieszkał na 17. dołku przy 246 Clyde Street. Dom stoi do dziś, a mistrzostwa powróciły do historycznego klubu po raz czwarty.

Jeden gdy lądem, dwa jeśli morzem. 

Na cholewce torby napisane jest „18 kwietnia 1775”, noc, w której Paul Revere wyjechał z Bostonu konno z wiadomością: „Idą czerwone płaszcze!” Na sakiewce z kosztownościami są zilustrowane latarnie, które nosił, by dać sygnał swoim rodakom. Jeden lądem, dwa morzem.

Podążając za historyczną linią czasową, sakiewka na piłki została zainspirowana mundurami noszonymi przez amerykańskich patriotów podczas następującej po niej wojny o niepodległość. Nity wykonane są ze szczotkowanego brązu i mają subtelnie umieszczone logo

regionalny easter eggs 

Wytrzymały medalion i cegły wokół podstawy oddają hołd Szlakowi Wolności, oznaczonemu przez 16 historycznych miejsc w całym Bostonie. Szklanka mroźnego piwa jest ukłonem w stronę wieloletniej kultury piwowarskiej regionu.

Dostepny
1.0000
Model
TaylorMade Summer Commemorative Staff Bag
Płeć
Mężczyzna
Producent
TaylorMade
Nowy produkt
2022-05-24
Brak opini

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych

Używamy plików cookies, żeby zapewnić optymalne i bezpieczne przeglądanie naszej strony. Komplet informacji znajdziesz w polityce prywatności.