• Wyprzedaż!
  • -10%
L.A.B. Link 1 Stock Putter
L.A.B. Link 1 Stock Putter
L.A.B. Link 1 Stock Putter
L.A.B. Link 1 Stock Putter
L.A.B. Link 1 Stock Putter
L.A.B. Link 1 Stock Putter
L.A.B. Link 1 Stock Putter

L.A.B. Link 1 Stock Putter

L.A.B.
LAB23_LINK
Zapytaj o dostępność
2 520,00 zł 2 800,00 zł -10%

 L.A.B. Link 1 Stock Putter oferuje niezrównane wyważenie. To pozwala na maksymalną kontrolę nad ruchem puttera, zapewniając płynne i stabilne uderzenia, które przekładają się na doskonałe rezultaty na greenie.

 

Putter L.A.B. Link 1 Stock 

Kij putter to kwintesencja precyzji, doskonałego wyważenia i niezrównanego stylu, które sprawią, że Twoje uderzenia na polu golfowym staną się bezbłędne.

Rewolucyjna technologia dla doskonałej precyzji

L.A.B. Link 1 Stock Putter to wynik zaawansowanych badań i innowacyjnej technologii, które pozwoliły stworzyć doskonałe narzędzie do putta. Wykorzystując zasadę Multi-Dimensional Face Technology, kij ten zapewnia równomierne odbicia i precyzyjne uderzenia, eliminując wszelkie odchylenia i drgania.

Niezrównane wyważenie dla doskonałej kontroli

Dzięki unikalnemu designowi i wykorzystaniu ciężarków umieszczonych strategicznie w główce puttera, L.A.B. Link 1 Stock Putter oferuje niezrównane wyważenie. To pozwala na maksymalną kontrolę nad ruchem puttera, zapewniając płynne i stabilne uderzenia, które przekładają się na doskonałe rezultaty na greenie.

Stylowy i ergonomiczny design

L.A.B. Link 1 Stock Putter nie tylko zapewnia doskonałą wydajność, ale także wyróżnia się stylowym designem. Jego elegancka, smukła linia i staranne wykończenie dodają mu prestiżowego wyglądu na polu golfowym. Dodatkowo, ergonomiczny kształt rękojeści zapewnia wygodę i pewny chwyt, co pozwala na jeszcze lepszą kontrolę podczas uderzeń.

Zdobądź mistrzostwo na polu golfowym z L.A.B. Link 1 Stock Putter

Jeśli pragniesz osiągnąć mistrzostwo na polu golfowym i zdobyć jeszcze większą precyzję w putcie, L.A.B. Link 1 Stock Putter jest idealnym wyborem dla Ciebie. Dzięki swojej rewolucyjnej technologii, doskonałemu wyważeniu i stylowemu designowi, ten kij putter sprawi, że Twoje uderzenia staną się niezawodne i przyniosą Ci jeszcze większą satysfakcję z gry.

Nie zwlekaj dłużej i sięgnij po L.A.B. Link 1 Stock Putter, aby doświadczyć wyższej jakości i doskonałości na polu golfowym.

Oferowany putter jest przeznaczony dla osób praworęcznych.

SPECYFIKACJA

Materiał: 303 Stainless Steel

Shaft: Matte Black Steel

Grip: Simple Rubber

Loft: 2.5 degrees (static)

Producent: L.A.B.

Nowy produkt
2023-06-01
Brak opini

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych