Footjoy Hyperflex Grey+Black+Red Boa
Footjoy Hyperflex Grey+Black+Red Boa
Footjoy Hyperflex Grey+Black+Red Boa
Footjoy Hyperflex Grey+Black+Red Boa
Footjoy Hyperflex Grey+Black+Red Boa

Footjoy Hyperflex Grey+Black+Red Boa

FJ21M_51083M_10
Wysyłka w 24h!
1 029,00 zł
Brutto
Rozmiar Buta

 

Uzyskaj najwyższą wydajność sportową dzięki butom golfowym HyperFlex dla mężczyzn. Męskie buty golfowe HyperFlex z innowacyjnymi materiałami, takimi jak zaprojektowana cholewka z siateczki, zapewniają lekkie wsparcie i amortyzację, dzięki czemu możesz grać na najwyższym poziomie. FJ, buty nr 1 w golfie.

2 LATA WODOODPORNE

FootJoy gwarantuje, że te buty golfowe będą w 100% wodoodporne podczas normalnego użytkowania przez dwa lata (gwarancja w USA).

WYDAJNA SIATKA

Lekka, wydajna siatka z przędzami termotopliwymi zapewnia niesamowity komfort przez cały dzień, wyjątkową oddychalność, ulepszoną strukturę i wsparcie.

LEKKA AMORTYZACJA StratoFoam to zastrzeżona mieszanka piankowa dostrojona specjalnie do gry w golfa, która maksymalizuje komfort pod stopami, zapewniając jednocześnie optymalny zwrot energii w celu zmniejszenia zmęczenia pod stopami podczas całej rundy.

DOPASOWANIE LASEROWE

Oferuje pełny zaokrąglony kształt palców ze standardowym dopasowaniem w przedniej części stopy i podbiciu. Sprężyna na palcach i lekko wąski obcas uzupełniają sportowy profil.

System dopasowania BOA®

W 2006 roku wspólne opracowanie przez FJ i BOA® Technology unikalnego rozwiązania na pięcie oznaczało przełomowy moment w ich podejściu do dopasowania. Integrując tarczę BOA® z piętą buta, projektanci BOA® i FJ byli w stanie skutecznie opracować dopasowanie „w dół i do tyłu”, które obejmuje zarówno przednią część stopy, jak i piętę. W akcji, integracja systemu BOA® Fit System została uznana przez wielu lojalistów FJ + BOA® za zapewnienie dopasowania, które zapewnia precyzję, stabilność i moc.

WKŁADANIE SYSTEMU

System wkładek odnosi się do typu gniazda znajdującego się w podeszwie butów golfowych. System wkładek określa również rodzaj wyjmowanych bloków, które będą pasować do twoich butów golfowych. W tym modelu zastosowano system bloków Fast Twist 3.0 z blokami Pulsar LP. System Fast Twist był pierwszym na rynku systemem wkładek z 3 kliknięciami. Konstrukcja słupka blokującego zabezpiecza każdy knag stałym momentem obrotowym, zapewniając zrównoważoną wydajność.

WZMOCNIONA TRAKCJA

Strefy OptiFlex™ zapewniają zwiększony zakres ruchu i elastyczność, aby zapewnić maksymalny kontakt z podłożem.

KOMPLETNE WSPARCIE

Formowana pianka EVA Fit-Bed® o wysokiej gęstości zapewnia całodzienny komfort pod stopami.

Płeć
Mężczyzna
Producent
Footjoy
Nowy produkt
84984602689
84984602689
2021-03-30
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych

Używamy plików cookies, żeby zapewnić optymalne i bezpieczne przeglądanie naszej strony. Komplet informacji znajdziesz w polityce prywatności.