• -16,69%
cleveland-small-grafit-zestaw-kijow-golfowych-juniorski-praworeczny-1
cleveland-small-grafit-zestaw-kijow-golfowych-juniorski-praworeczny-2
cleveland-small-grafit-zestaw-kijow-golfowych-juniorski-praworeczny-1
cleveland-small-grafit-zestaw-kijow-golfowych-juniorski-praworeczny-2

Cleveland Small Grafit Zestaw Kijów Golfowych Juniorski Praworęczny

Cleveland
CG21_C0035550
Wysyłka w 24h!
749,00 zł 899,00 zł -16,69%

Zestaw kijów golfowych Cleveland Small Grafit Juniorski Praworęczny to doskonały wybór dla młodych pasjonatów golfa. Składający się z trzech wysokiej jakości kijów golfowych wykonanych z lekkiego grafitu, ten profesjonalnie zaprojektowany zestaw zapewnia precyzję, kontrolę i wygodę podczas gry. Dostosowany do potrzeb młodszych graczy, ten zestaw umożliwia dzieciom łatwe opanowanie techniki i rozwijanie umiejętności.

 

Cleveland Small Grafit Zestaw Kijów Golfowych Juniorski Praworęczny to idealny zestaw dla młodych pasjonatów golfa, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tą ekscytującą grą. Ten profesjonalnie zaprojektowany zestaw zapewni dzieciom nie tylko niezapomnianą rozrywkę na polu golfowym, ale również pomoże im rozwijać umiejętności i techniki.

Zestaw składa się z trzech wysokiej jakości kijów golfowych wykonanych z lekkiego grafitowego materiału. To sprawia, że kije są łatwe do kontrolowania i pozwalają na precyzyjne uderzenia. Każdy kij jest odpowiednio przystosowany do praworęcznych graczy, co gwarantuje wygodę i komfort podczas gry.

Zestaw Cleveland Small Grafit został specjalnie zaprojektowany dla juniorskich golfistów, dlatego jego długość, waga i elastyczność są dostosowane do potrzeb młodszych graczy. Dzięki temu dzieci mogą łatwo opanować odpowiednią technikę i rozwijać swoje umiejętności w przyjaznym dla nich środowisku.

Kije golfowe są dostarczane w praktycznym pokrowcu, który zapewnia ochronę i ułatwia transport zestawu. Dodatkowo, w komplecie znajduje się piłka golfowa, która umożliwi dzieciom natychmiastowe rozpoczęcie gry.

Producent: Cleveland

Model
Cleveland Small Grafit Zestaw Kijów Golfowych Juniorski Praworęczny
Płeć
Junior
Producent
Cleveland
Nowy produkt
2022-03-08
Brak opini

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych