Wilson Reflex Damski Zestaw Kijów...
Wilson Reflex Damski Zestaw Kijów...
Wilson Reflex Damski Zestaw Kijów...
Wilson Reflex Damski Zestaw Kijów...
Wilson Reflex Damski Zestaw Kijów...

Wilson Reflex Damski Zestaw Kijów Golfowych z Torbą

Wilson
WIL23_WGG157598
Wysyłka w 24h!
2 599,00 zł

Wilson Reflex Damski Zestaw 8 Kijów Golfowych z Torbą . Dla początkujących oraz zaawansowanych golfistek.

 

Damski Zestaw Kijów Golfowy Wilson Reflex 

Zestaw golfowy Wilson Reflex to idealny wybór dla każdej golfistki, niezależnie od poziomu umiejętności. Niezwykła precyzja, wytrzymałość i wyjątkowy design sprawiają, że ten zestaw jest nieodzownym narzędziem na polu golfowym.

Zestaw zawiera: 

1. Kije do golfa:

Zestaw Wilson Reflex zawiera 9 wysokiej jakości kijów do golfa. Wykonane z wytrzymałego materiału, są one zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalne osiągi na każdym etapie gry. Kije są lekkie, co ułatwia kontrolę, jednocześnie zapewniając maksymalną siłę uderzenia. Dzięki różnym długościom i kątom loftu, możesz dostosować swoje uderzenia do różnych sytuacji na polu golfowym.

2. Kij putter:

Zestaw zawiera również specjalnie zaprojektowany kij putter, który pomoże Ci osiągnąć precyzyjne uderzenia na greenie. Ergonomiczna rękojeść zapewnia pewny chwyt i precyzyjną kontrolę, co sprawia, że Twoje uderzenia będą bardziej stabilne i skuteczne.

3. Torba golfowa:

Zestaw jest uzupełniony o wygodną torbę golfową na wózek, która pomieści wszystkie kije i akcesoria. Wykonana z wytrzymałego materiału. Torba ma wiele praktycznych kieszeni, w tym specjalne miejsce na napoje i przegródki na piłki golfowe. Torba zawiera 5 kieszeni oraz 7 przegródek na kije. 

Wybierz zestaw golfowy Wilson Reflex, który pozwoli Ci cieszyć się grą na pełnym poziomie. Bez względu na to, czy jesteś początkującą golfistką, czy doświadczoną zawodniczką, ten zestaw zapewni Ci niezrównane doświadczenie na polu golfowym.

Zestaw jest dla osób praworęcznych.

Specyfikacja:

Driver 14° + headcover (shaft grafitowy)

Fairway wood 5 21° + headcover (shaft grafitowy)

Zestaw 5 ironów (#7, #8, #9, PW, SW - (shaft grafitowy)

Hybryda 6 (shaft grafitowy)

Putter (shaft stalowy)

Torba na wózek

Producent: Wilson

Brak opini

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych