Spodnie

Pokazano 1-33 z 33 pozycji

Spodnie, czyli wygoda i elegancja na polu golfowym

Spodnie przeznaczone do uprawiania sportu, jakim jest golf, powinny być przede wszystkim wygodne i nie krępować ruchów. Ich krój musi być zaprojektowany tak, by nie przeszkadzały golfiście ustawić piłeczki golfowej czy wykonać zamachu. Oczywiście każdy golfista i golfistka zwraca uwagę na styl i modę panującą na polu golfowym. Dlatego taką popularnością cieszą się spodnie golfowe znanych marek, dostępne w naszym sklepie. Wybierając spodnie i inne elementy odzieży golfowej dla siebie, musimy kierować się czynnikami, które są ważne dla nas. Jeśli cenisz sobie wszechstronność, możesz kupić model, który będzie przewiewny, ale zarazem wodoodporny. Dzięki temu będziesz gotowy na każdą pogodę.

Różne modele - wysoka jakość

Każdy z dostępnych w naszym sklepie modeli odznacza się wysoką jakością i wykonaniem, któremu nie można nic zarzucić. Znajdziesz tu spodnie dla mężczyzn, kobiet, a także te przeznaczone dla młodszych entuzjastów golfa. Profesjonalne spodnie do grania w golfa, przeznaczone są dla zawodowców i początkujących zawodników. Znacznie ułatwiają swobodne poruszanie się po polu golfowym i samą grę.

 Niezależnie od tego, jaki model wybierzesz, nie możesz czuć się w nim skrępowany, uważnie dobierz pasujący do Ciebie krój i rozmiar. Możesz wybierać w kolorach i fakturach materiału, od klasycznych czerni czy kojarzących się z ciepłym latem - bieli, poprzez charakterystyczne dla golfa kratki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać dla siebie kilka modeli i zadawać szyku podczas gry, za każdym razem w innej parze.Zapraszamy także do przyjrzenia się innym elementom odzieży w tym m.in. golfowym koszulkom polo czy spódnicom do gry w golfa. Posiadamy również szeroki wybór akcesoriów golfowych!

Wyszukiwarka

Producent

Płeć

Rozmiar

Price

165,00 zł - 1 275,00 zł
Produkt dodany do ulubionych