EPIC GOLF WARSZAWA

Wał Miedzeszyński 608, 03-994 Warszawa

tel. 603 729 999

mail:  sklep@epicgolf.pl

Poniedziałek - piątek  |  10:00 - 21:00

Sobota  |  10:00 - 20:00

Niedziela | 10:00 - 18:00

EPIC GOLF GDAŃSK

Centrum handlowe Manhattan

Al. Grunwaldzka 82, 90-244 Gdańsk

tel. 603 829 999

mail: gdansk@epicgolf.pl

Poniedziałek - sobota  |  09:00 - 21:00

Niedziela | 10:00 - 20:00

Zapraszamy również do naszych sklepów zlokalizowanych na polach golfowych

MAZURY GOLF

ul. Golfowa 20a10-036 Naterki

mail:  sklep@epicgolf.pl

BLACK WATER LINKS

Ul. Szkolna, 62-080 Rumianek

mail:  sklep@epicgolf.pl

SIERRA GOLF CLUB

Wejherowo, 84-200 Pętkowice

mail:  sklep@epicgolf.pl

SAND VALLEY

Sand Valley St 2314-400 Pasłęk

mail:  sklep@epicgolf.pl

Co oznacza dobrze wyposażony sklep golfowy? Prawdopodobnie nikogo nie zaskoczy stwierdzenie, że w ofercie powinien posiadać zarówno sprzęt golfowy, jak i ubrania czy akcesoria. To właśnie te elementy w dużej mierze wpływają na komfort gry w golfa. Sklep powinien oferować więc wszystkie te produkty! Jednak w związku z tym, że w naszym sklepie golfowym w Warszawie i Gdańsku stawiamy przede wszystkim na klienta i jego potrzeby, śmiało możesz wymagać od nas więcej!

Epic Golf, czyli sklep golfowy na każdą kieszeń

Nasz sklep golfowy oferuje m.in. :

  • kije do golfa od różnych producentów. Dzięki temu gracze na różnym poziomie zaawansowania znajdą model w pełni dopasowany do swoich potrzeb. Różne sklepy golfowe oferują różnorodny asortyment. Obecnie w naszym sklepie golfowym dostępne są następujące marki: Callaway, TaylorMade, Titleist, Cobra Ping, Srixon, PXG oraz Wilson. Z uwagi na to, że stawiamy na ciągły rozwój, oferta powiększy się w mgnieniu oka.
  • ubrania i buty do golfa na różną pogodę. To właśnie tak zróżnicowany towar powinny posiadać sklepy golfowe. Warszawa, czyli miasto, w którym znajduje się nasz sklep, oferuje ich zaledwie kilka. Właśnie dlatego oferujemy odzież i buty do golfa różnych producentów, jak i klasyczne czy zupełnie unikalne produkty. Ceny w naszym sklepie golfowym są bardzo mocno zróżnicowane! Dzięki temu każdy znajdzie tu coś dla siebie.
  • akcesoria do golfa, czyli np. okulary przeciwsłoneczne, dzięki którym nawet żar lejący się z nieba nie odbierze przyjemności z gry w golfa.

Jak wybierać sklepy golfowe? Najlepiej Epic Golf!

Dla nas bycie dobrym to zdecydowanie za mało! W związku z tym, że mierzymy wyżej, nasz sklep golfowy:

  • jest przestronny, a klienci mogą korzystać z parkingu, który znajduje się tuż przy wejściu do sklepu. Dysponujemy również miejscem, gdzie spokojnie można usiąść, napić się kawy i w pełni czerpać przyjemność z zakupów;
  • dbamy o zdrowie oraz bezpieczeństwo klientów - przymierzana odzież jest niezwłocznie dezynfekowana;
  • większość kijów do golfa można przetestować przed zakupem, wynajmując symulator lub umawiając się na fitting;
  • pomagamy dokonać udanych zakupów. Nie bez przyczyn nasz sklep golfowy może poszczycić się największym wyborem sprzętu w Polsce. Podjęcie trafnej decyzji, ułatwiają nasi sprzedawcy, którzy na sprzęcie i akcesoriach do golfa znają się, jak nikt inny. Sami są bowiem golfistami single handicap.

Sklep Epic Golf jest unikalny na mapie golfowej Polski! Sklepy golfowe, jak nasz docenią nie tylko profesjonaliści, ale również hobbyści, czy osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z grą w golfa. Nie wiesz jaki wybrać sklep golfowy? Warszawa może oznaczać tylko jedno - oczywiście Epic Golf!

EpicGolf - sklep golfowy w Warszawie
Produkt dodany do ulubionych