Symulator Golf Tour - Ladies 

Z przyjemnością zapraszamy Panie do udziału w naszym cotygodniowym turnieju na symulatorach golfowych. Ten turniej jest doskonałą okazją do spędzenia przyjemnego czasu w towarzystwie pasjonatek golfa. Oto kilka kluczowych informacji na temat turnieju: 

Termin i Miejsce 

• Data: Każda Środa (Start 8 Listopada) 

• Godzina rozpoczęcia: 18:00 

• Miejsce: Epic Golf Warszawa, Wał miedzeszyński 608. 

Format Turnieju 

Nasz turniej jest rozgrywany na symulatorach golfowych, co pozwala na komfortową grę niezależnie od warunków atmosferycznych. Rozgrywka obejmuje 9 dołków w formule stroke play netto. Obowiązuje aktualny HCP ustanowiony przez PZG. Wyjątki 1. Brak wcześniejszego HCP zostaje wtedy przydzielony HCP 18 2.Brak aktualnego HCP zostaje przydzielony ostatni aktywny.  

Zapisy i Opłaty (Liczba miejsc ograniczona) 

Aby wziąć udział w turnieju, prosimy o dokonanie zapisu na miejscu lub telefonicznie. Opłata wpisowa wynosi 150 zł oraz opłata za spotkanie 120zł (2h). Dostępne są również pakiety w atrakcyjnej cenie. 

Nagrody 

Nagrody będą przyznawane w kategorii strokeplay netto nagrodzone zostaną 3 najlepsze osoby w każdym turnieju oraz klasyfikacji generalnej. Uczestnik musi rozegrać 5 turniejów, żeby być klasyfikowanym do klasyfikacji generalnej.

Zasady Gry 

Podczas turnieju obowiązują standardowe zasady golfa. Jesteśmy dostępni, aby pomóc w wyjaśnieniu zasad gry oraz funkcjonalności symulatora. 

Postanowienia Końcowe 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu w razie potrzeby. Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić i zapraszamy do udziału w naszym turnieju golfowym dla kobiet. To doskonała okazja do rozwijania swoich umiejętności i zawierania nowych znajomości wśród pasjonatek golfa. Do zobaczenia na symulatorze! 

 

 

Produkt dodany do ulubionych