Zarezerwuj symulator online klikając poniżej:

Aktualne Wydarzenia:

Symulatory golfa w Epic Golf Superstore

Zapraszamy do skorzystania z najnowocześniejszych symulatorów golfa. Do dyspozycji zainteresowanych klientów oddajemy dwa profesjonalne stanowiska do gry w golfa, oba z najwyższej jakości matami. To jeden z najlepszych sposobów, aby z łatwością przeprowadzić pełnowartościowy trening lub rozegrać pełną rundę golfową. Zgadza się! Oprogramowanie symulatora, które oferujemy, pozwala na rozegranie pełnej rundy na dowolnie wybranych przez siebie polach. Jak widać, ograniczeniem może być tu tylko Twoja wyobraźnia. Czym jeszcze wyróżnia się na tle pozostałych? Otóż nasz symulator golfowy pozostawia możliwość treningu w pełni dopasowanego do możliwości i umiejętności graczy. Uwielbiasz rywalizację i ryzykowne posunięcia na polu golfowym? Świetnie się składa, ponieważ u nas masz możliwość współzawodnictwa online z graczami z całego świata!

Cennik Symulatorów

Symulator Trackman 4 oraz GC QUAD

180 zł/h

Promocja (poniedziałek - piątek do 17:00)

150 zł/h

Karnet 5h

750 zł/h

Karnet 10h

1400 zł/h

 

Symulatory są czynne w godzinach działania sklepu:

| poniedziałek - piątek 10:00-21:00 |

| sobota 10:00-20:00 |

| niedziela 10:00-18:00 |

Trackman - Symulator Golfowy

Trackman 4- symulator oparty na radarze golfowym najwyższej klasy. Zapewnia idealne odwzorowanie uderzeń, doskonałą grafikę i dostęp do olbrzymiej ilości pól golfowych na całym świecie. Wypróbuj również możliwość współzawodnictwa online z golfistami z całego świata lub weź udział w turniejach organizowanych przez Trackman.

QC QUAD Urządzenie Treningowe

GC Quad- symulator oparty na technologii kamer szybkoklatkowych. Niedościgniona dokładność i szybkość w analizowaniu momentu uderzenia piłki. Dodatkowo Foresight Sports GC Quad oferuje możliwość gry na wielu słynnych polach golfowych

PuttView - Symulator Puttowania

Podczas odwiedzin w naszym sklepie musisz również przetestować najnowocześniejsze rozwiązanie w dziedzinie puttowania- wirtulany green PuttView. Interaktywna przestrzeń do treningu puttowania i zabawy. Dzięki systemowi kamer, projektora i zeskanowanego wcześniej greenu, który oferuje brake'i do 2.9% w obie strony, będziesz mógł trenować puttowanie jak nigdy dotąd. Zobaczysz każdy szczegół greenu, ścieżki idealnego puttowania oraz analizę twojego konkretnego putta. Po prostu musisz tego doświadczyć

Regularne ćwiczenia idealnej gry? Z pomocą przyjdzie nasz symulator golfowy!

Zależy Ci na pełnej analizie każdego uderzenia? W naszym symulatorze golfa nie ma rzeczy niemożliwych! To doskonały sposób, aby postawić swoje pierwsze kroki na polu golfowym lub potrenować przed rozpoczęciem sezonu! Nie zapominaj, że tryb analizy uderzeń to niezwykle istotny czynnik, który trzeba wziąć pod uwagę w trakcie treningu - nasz symulator gry da ci tą możliwość! To możliwe dzięki temu, że zapewniamy doskonałe warunki zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, którym zależy przede wszystkim na tym, aby szlifować poszczególne elementy gry.

Wyćwicz poszczególne elementy gry

Warto wspomnieć również o tym, że odpowiednio dobrane zestawy czujników skupiają się na kiju, a inne obserwują tor lotu piłki - wizualizacja każdego uderzenia jest w zasięgu ręki! Ponadto możliwe jest określenie, jakie są parametry lotu piłki i odzwierciedlenie obrazem, które do złudzenia przypomina obraz rzeczywisty! Interesuje Cię odwzorowanie uderzeń dla ćwiczenia idealnej gry? Zapraszamy do nas! Zupełnie nieprzypadkowo coraz większą popularnością cieszą się też symulatory, dzięki którym można z łatwością uderzać, ćwicząc strzały. O to zatroszczy się m.in. automatyczne podążanie kamery za każdym uderzeniem. Dodatkowo w trybie gry masz możliwość rozgrywek z różnorodnych formatach! Wybierz idealny dla siebie.

Trenuj w naszym symulatorze golfa

Symulatory golfowe dostępne są dla wszystkich hobbystów i fanatyków w Epic Golf Superstore, który mieści się w Warszawie przy ulicy Wał Miedzeszyński 608. To przestrzeń, w której golfiści znajdą urządzenia umożliwiające m.in. krótką grę, rozgrywanie pełnych rund, puttowania i doskonałej zabawy. Tryb gry zależy tylko i wyłącznie od Twoich preferencji i upodobań golfowych! Symulator gry daje możliwość treningu poprzez zabawę - to niewątpliwie najbardziej trafione połączenie. Nie masz możliwości korzystania z pól golfowych, ale chcesz spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportowej? Zapraszamy do nas! Zapewniamy doskonałą zabawę, która pozwoli ci rozgrywać zawody na najwyższym poziomie. Poszukujesz najlepszych symulatorów w Warszawie? Jesteś we właściwym miejscu!

Produkt dodany do ulubionych