• -14,16%
Wózek Golfowy Ben Sayers D3 Push...
Wózek Golfowy Ben Sayers D3 Push...
Wózek Golfowy Ben Sayers D3 Push...
Wózek Golfowy Ben Sayers D3 Push...

Wózek Golfowy Ben Sayers D3 Push Trolley Czarny

BES21_G5231_BK
Wysyłka w 24h!
600,00 zł 699,00 zł -14,16%

Wózek Golfowy Ben Sayers D3 Push Trolley Czarny - ten lekki, składany wózek golfowy zapewnia stabilność, regulowany uchwyt i praktyczne schowki, umożliwiając swobodne poruszanie się po polu i organizację sprzętu.

 

Wózek Golfowy Ben Sayers D3 Push Trolley Czarny to niezastąpiony sprzęt dla każdego golfisty, który ceni sobie wygodę i funkcjonalność na polu golfowym. Ten czarny wózek golfowy oferuje wiele praktycznych funkcji, które ułatwią Ci transport i organizację sprzętu podczas gry.

Wózek Golfowy Ben Sayers D3 Push Trolley został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie. Jego lekka konstrukcja wykonana z wytrzymałych materiałów pozwala na płynne poruszanie się po polu. Dzięki wygodnemu systemowi składania, wózek można łatwo złożyć i rozłożyć, co ułatwia przechowywanie i transport.

Ten wózek golfowy jest wyposażony w szeroki uchwyt, który zapewnia stabilność i wygodę podczas prowadzenia. Regulowany uchwyt pozwala dostosować wysokość do indywidualnych preferencji, co przyczynia się do optymalnego komfortu użytkowania. Ponadto, wózek posiada również regulowaną platformę do przenoszenia torby golfowej, która pomaga utrzymać ją na miejscu i zapobiega przesuwaniu się w trakcie poruszania się po polu.

Wózek Golfowy Ben Sayers D3 Push Trolley Czarny posiada również praktyczne schowki i uchwyty, w których można przechowywać dodatkowe akcesoria golfowe, napoje czy telefon komórkowy. Dzięki temu, wszystko co potrzebujesz podczas gry jest zawsze pod ręką.

Producent: Ben Sayers

Model
Wózek Golfowy Ben Sayers D3 Push Trolley Czarny
NAZWA
Wózek Golfowy Ben Sayers D3 Czarny
Płeć
Mężczyzna
Producent
Ben Sayers
Nowy produkt
2021-12-08
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych