• -1 200,00 zł
Callaway Epic Speed Driver 10.5 Używany
Callaway Epic Speed Driver 10.5 Używany
Callaway Epic Speed Driver 10.5 Używany

Callaway Epic Speed Driver 10.5 Używany

DEM23_EPIC10.5
Wysyłka w 24h!
1 599,00 zł 2 799,00 zł -1 200,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 399,00 zł

Callaway Epic Speed Driver

Callaway Epic Speed Driver to zaawansowany technologicznie kij golfowy oferowany przez firmę Callaway Golf. Kij wykorzystuje szereg innowacyjnych technologii, takich jak Jailbreak AI Speed Frame, Triaxial Carbon Construction, i aerodynamiczny kształt głowy, aby zoptymalizować prędkość piłki i maksymalizować wydajność.

 

Callaway Epic Speed Driver

  • Kij wyposażony był w technologię Jailbreak AI Speed Frame, która korzystała z sztucznej inteligencji do zoptymalizowania projektu wewnętrznego kijów. To miało zwiększyć prędkość piłki poprzez zoptymalizowanie struktury i wydajności kijów.
  • Konstrukcja kijów oparta jest na trójosiowej strukturze węglowej (Triaxial Carbon Construction), co ma zapewnić wyjątkowe wyważenie pomiędzy lekkością a wytrzymałością.
  • Kij oferuje możliwość dostosowywania wagi wokół obwodu głowy, co pozwala graczom dostosować kij do swojego stylu gry i preferencji, a także optymalizować trajektorię piłki.
  • System Advanced OptiFit Hosel umożliwia dostosowywanie kąta nachylenia głowy kija i ustawień wagi, co umożliwia dokładne dopasowanie do indywidualnych potrzeb gracza.

Producent: Callaway

Nowy produkt
2023-11-16
Brak opini

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych