TaylorMade Driver Qi10
TaylorMade Driver Qi10
TaylorMade Driver Qi10
TaylorMade Driver Qi10
TaylorMade Driver Qi10
TaylorMade Driver Qi10
TaylorMade Driver Qi10

TaylorMade Driver Qi10

TaylorMade
2 899,00 zł

TaylorMade Driver Qi10 Max: nowoczesny kij golfowy łączący zaawansowane technologie i wybaczenie dla zbalansowanego dystansu i stabilności. Idealny dla graczy poszukujących innowacji i wydajności.

Loft
  • 10.5°
  • 9.0°
Ręka
  • Praworęczny
  • Leworęczny
Flex
  • Regular
  • Stiff
  • Extra Stiff
  • Senior

 

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania to 2-3 tygodnie.

Jeśli chcesz zobaczyć drivery Qi10 dostępne od ręki to przejdź tutaj

TaylorMade Driver Qi10

TaylorMade Driver Qi10 to zaawansowany kij golfowy, zaprojektowany z myślą o maksymalizacji wybaczenia i optymalizacji dystansu.

Wykorzystuje innowacyjną konstrukcję multi-materiałową, zwiększając inercję, co czyni go idealnym dla graczy szukających zbalansowanego połączenia wydajności i wybaczenia. Kluczowym elementem Qi10 jest nowa Infinity Carbon Crown, która pokrywa 97% powierzchni korony, przyczyniając się do lepszego rozkładu masy i zwiększenia wybaczenia. Taka konstrukcja zapewnia elegancki i czysty wygląd przy adresowaniu piłki, wspierając pewność i sukces na polu golfowym.

Generacja 60X Carbon Twist Face® to lżejsza twarz niż w tradycyjnych konstrukcjach tytanowych, co zmniejsza ciężar do przodu i maksymalizuje transfer energii przy impakcie. Dzięki temu zapewnia lepsze prędkości piłki i zachowuje wydajność przy nietrafionych uderzeniach, a także zapewnia lepszą strukturę wsparcia, która zabezpiecza prędkość piłki.

Qi10 jest wyposażony w sprawdzone technologie TaylorMade, w tym możliwość precyzyjnego dostosowania loftu dzięki 4° rękawowi loftu, a także technologii Thru-Slot Speed Pocket™ zapewniając optymalną wydajność przy uderzeniach w dolną część lica.

Kluczowe Cechy:

Konstrukcja: Nowa Infinity Carbon Crown pokrywająca 97% korony, zwiększająca wybaczenie.

Transfer energii: 60X Carbon Twist Face® dla lepszej prędkości piłki i zachowania wydajności przy nietrafionych uderzeniach.

Technologie TaylorMade: Możliwość dostosowania loftu i kąta uderzenia, a także Thru-Slot Speed Pocket™ dla optymalnej wydajności przy uderzeniach w dolną część twarzy.

Driver Qi10 jest idealny dla graczy poszukujących pewności i sukcesu w każdym uderzeniu.

Brak opini

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych