Legend Golf, Headcover Driver, Czarny

Legend Golf, Headcover Driver, Czarny

MAX
ACM21_LE0000073
Wysyłka w 24h!
99,00 zł
Brutto

Dodaj stylu i ochrony swojemu diverowi dzięki Legend Golf Headcover Driver w kolorze czarnym. Ta wysokiej jakości osłonka zapewnia nie tylko bezpieczne przechowywanie i transport drivera, ale również dodaje elegancji i indywidualności Twojemu zestawowi golfowemu. Wykonana z trwałego materiału, chroni driver przed zarysowaniami, uderzeniami i kurzem, utrzymując go w doskonałym stanie. 

 

Przedstawiamy Legend Golf Headcover Driver w kolorze czarnym - idealną headcover na Twojego drivera, który zapewni ochronę i styl Twojemu zestawowi golfowemu. Ten wysokiej jakości headcover został zaprojektowany z myślą o bezpiecznym przechowywaniu i transportowaniu drverów.

Headcover Legend Golf to nie tylko funkcjonalna osłona, ale również element, który wyróżni Twój zestaw golfowy na każdym polu golfowym. Wykonana z trwałego materiału, zapewnia ochronę przed zarysowaniami, uderzeniami i kurzem, co utrzymuje drivera w doskonałym stanie przez długie lata.

Dzięki elastycznemu designowi, headcover łatwo dopasowuje się do różnych rozmiarów driverów, zapewniając bezpieczne i pewne trzymanie. Dodatkowo, jego elegancki czarny kolor nadaje klasy i stylu Twojemu zestawowi golfowemu.

Model
Legend Golf Headcover Driver Czarny
NAZWA
Legend Driver Headcover Czarny
Producent
Legend
Nowy produkt
2021-11-26
Brak opini

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych