• Wyprzedaż!
  • -10%
Graphite Design Tour AD UB 5 R1

Graphite Design Tour AD UB 5 R1

GD22_ADUB5-R1
Zapytaj o dostępność
1 709,10 zł 1 899,00 zł -10%

Szaft golfowy Graphite Design Tour AD UB 5 R1 - doskonały wybór dla ambitnych golfistów. Wykonany z wysokiej jakości grafitu, ten szaft zapewnia precyzję, moc i doskonałe osiągi na polu golfowym. Elastyczność szaftu tłumi wibracje i zapewnia stabilność, co przekłada się na większą kontrolę i precyzję. Lekka konstrukcja pozwala na większą prędkość swingów i większą odległość. Wybierz Graphite Design Tour AD UB 5 R1, aby poprawić swoją grę i osiągnąć imponujące rezultaty na polu golfowym.

 

Szaft golfowy Graphite Design Tour AD UB 5 R1 to doskonały wybór dla golfistów pragnących podnieść swoją grę na wyższy poziom. Wykonany z wysokiej jakości grafitu, ten szaft zapewnia precyzję, moc i doskonałe osiągi na polu golfowym.

Szaft Tour AD UB 5 R1 jest zaprojektowany z myślą o różnych stylach swingów i preferencjach graczy. Dzięki swojej elastyczności, zapewnia odpowiednie tłumienie wibracji i stabilność podczas uderzeń. To przekłada się na większą kontrolę i precyzję w czasie gry.

Szaft Graphite Design Tour AD UB 5 R1 jest lekki, co pozwala na większą prędkość swingów i większą odległość na polu golfowym. Jego doskonałe właściwości przenoszenia energii pomagają generować większą siłę uderzeń, jednocześnie utrzymując kontrolę nad kierunkiem i trajektorią piłki.

Nowy produkt
2023-01-05
Brak opini

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych