Voucher 10H Trackman

Voucher 10H Trackman

Voucher10HTrackman
Natychmiast
1 400,00 zł

Voucher uprawniający do wynajęcia symulatora trackman w sklepie Epicgolf Wał Miedzeszyński 608, 03-994 Warszawa.

Voucher
  • Elektroniczny
  • Wydruk

 

Voucher 10H Trackman to idealny wybór dla wszystkich pasjonatów golfa, którzy pragną doskonalić swoją grę i osiągnąć wyższy poziom. Ten voucher umożliwia skorzystanie z 10-godzinnego treningu z wykorzystaniem zaawansowanego systemu analizy Trackman.

Zaawansowane pomiary i analiza: Dzięki systemowi Trackman, będziesz miał dostęp do precyzyjnych pomiarów dotyczących prędkości piłki, trajektorii lotu, odległości i wielu innych parametrów. Analiza tych danych pozwoli Ci lepiej zrozumieć swoje uderzenia, identyfikować obszary do poprawy i dostosowywać swoją technikę, aby osiągać lepsze wyniki.

Personalizowany trening: Ten voucher daje Ci możliwość skorzystania z 10 godzin treningu, które możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb i celów. Zyskasz możliwość pracy z doświadczonym trenerem, który pomoże Ci opracować plan treningowy, dostosowany do Twoich umiejętności i celów rozwojowych.

Doskonałe narzędzie dla zaawansowanych golfistów: Voucher 10H Trackman to idealny wybór dla zaawansowanych golfistów, którzy pragną podnieść swoją grę na wyższy poziom. Dzięki zaawansowanej technologii i indywidualnemu podejściu, będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności, testować różne strategie i doskonalić swoją grę na polu golfowym.

Voucher 10H Trackman to niezastąpione narzędzie dla każdego, kto pragnie rozwijać swoje umiejętności golfowe. Wykorzystaj tę unikalną możliwość, aby zwiększyć swoje osiągnięcia na polu golfowym i cieszyć się jeszcze większą satysfakcją z gry.

Brak opini

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych