• Wyprzedaż!
  • -10%
Cobra, Kompletny Zestaw Kijów...
Cobra, Kompletny Zestaw Kijów...
Cobra, Kompletny Zestaw Kijów...
Cobra, Kompletny Zestaw Kijów...
Cobra, Kompletny Zestaw Kijów...
Cobra, Kompletny Zestaw Kijów...
Cobra, Kompletny Zestaw Kijów...
Cobra, Kompletny Zestaw Kijów...

Cobra, Kompletny Zestaw Kijów Golfowych Fly XL, Praworęczny Stal

MAX
COB21_GPU914683-0002
Wysyłka w 24h!
3 599,10 zł 3 999,00 zł -10%

Oferujemy kompletny zestaw kijów golfowych Cobra Fly XL w wersji dla praworęcznych graczy. Ten profesjonalny zestaw wykonany ze stali zapewnia doskonałą równowagę między wydajnością a komfortem. Zawiera wszystkie niezbędne kije do gry na polu golfowym, w tym driver, kije hybrydowe, żelazne i putter.

Kije z serii Fly XL są solidne, trwałe i precyzyjne. Ich wysoka jakość wykonania zapewnia doskonałe osiągi podczas uderzeń. Zestaw został starannie dostosowany do różnych potrzeb gry, aby zapewnić optymalną kontrolę i łatwość obsługi.

 

Kompletny zestaw kijów golfowych Cobra Fly XL w wersji dla praworęcznych golfistów wykonany ze stali to idealne rozwiązanie dla początkujących i średniozaawansowanych graczy. Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz do gry na polu golfowym.

Kije z serii Fly XL charakteryzują się doskonałą równowagą między wydajnością a wygodą. Wykonane z wysokiej jakości stali, zapewniają solidność i trwałość, co przekłada się na precyzję i siłę uderzenia. Każdy kij został starannie dostosowany do różnych potrzeb gry, zapewniając optymalną kontrolę i łatwość użycia.

W komplecie znajdziesz driver o dużym kącie loftu, fairway wooda, hybrydę dla większej wszechstronności na polu, kije żelazne o różnych stopniach nachylenia, oraz precyzyjny putter dla doskonałego putowania. Dodatkowo, zestaw obejmuje torbę golfową z wieloma kieszeniami na akcesoria oraz wygodnymi uchwytami do przenoszenia.

Cobra Fly XL to kompletny zestaw kijów golfowych, który zapewnia doskonałe osiągi, precyzję i wygodę dla graczy na różnych poziomach umiejętności. Przygotuj się na niesamowite doświadczenie golfowe i podnieś swoją grę na wyższy poziom dzięki temu profesjonalnemu zestawowi.

Producent: Cobra

DROGA DO RADOŚCI Z GRY ZACZYNA SIĘ TUTAJ.

Wybór nowego sprzętu może być onieśmielający, ale jesteśmy tutaj, aby to ułatwić. Kompletny zestaw FLY-XL został zaprojektowany ze wszystkimi narzędziami, których potrzebujesz, aby odnieść sukces na polu golfowym.

LEKKIE, ŁATWE DO UDERZENIA I NIEZWYKLE WYBACZAJĄCE.

Driver, Fairwaywood, Hybryda i Żelazka FLY-XL mają lekkie konstrukcje, duże strefy uderzenia i strategiczną wagę, aby zapewnić maksymalne wybaczenie, nawet w przypadku chybionych trafień.

Co otrzymasz ?

  • Driver + Headcover
  • 5 Wood + Headcover
  • 5 Hybrid + Headcover
  • 6 Iron - PW, SW
  • Blade Putter + Headcover
  • Cart Bag

Grip:

Stalowy szaft:

Grafitowy szaft:

Model
Kompletny Zestaw Kijów Golfowych Cobra Fly XL Praworęczny Stal
Ręka
Praworęczny
NAZWA
Zestaw Kijów Golfowych Męski Cobra FLY XL Praworęczny Stal
Płeć
Mężczyzna
Producent
Cobra
Nowy produkt
2021-07-16
Brak opini

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych