Taylormade Męski Zestaw RBZ Speedlite 11PC
Taylormade Męski Zestaw RBZ Speedlite...
Taylormade Męski Zestaw RBZ Speedlite...
Taylormade Męski Zestaw RBZ Speedlite...
Taylormade Męski Zestaw RBZ Speedlite...
Taylormade Męski Zestaw RBZ Speedlite...
Taylormade Męski Zestaw RBZ Speedlite...
Taylormade Męski Zestaw RBZ Speedlite 11PC

Taylormade Męski Zestaw RBZ Speedlite 11PC

TaylorMade
TAY21_N8017107
Wysyłka w 24h!
6 159,00 zł

Zestaw golfowy, zapakowany po brzegi sprawdzonymi technologiami, został starannie opracowany z myślą o golfistów o różnym poziomie zaawansowania. Dzięki zestawowi RBZ każdy golfista może cieszyć się lepszymi wynikami na polu golfowym.

Ręka
  • Lewa
  • Prawa
Flex
  • Regular
Shaft
  • Stalowy
  • Grafitowy

 

Taylormade Zestaw RBZ Speedlite 11PC

Kompletny zestaw RBZ Speedlight 10 kijów golfowych oraz wygodną torbą typu Cart.

Driver 10.5°

Lekka główka z tytanu o pojemności 460cc charakteryzuje się zaawansowanym kształtowaniem aerodynamicznym, co sprzyja szybszym prędkościom swingów, a pomaga w tym ultralekki shaft RBZ o wadze 50 g. Niska lokalizacja CG oraz Speed Pocket łączą się, aby zapewnić optymalne wypuszczenie i zwiększone wybaczenie. Z subtelnymi zielonymi akcentami umieszczonymi na premium ciemnym wykończeniu główki, ten driver wygląda szybko i gra jeszcze szybciej.

Fairway Wood 3 15°

Oryginalna trójka woodów RocketBall z była przełomowa. Wzięliśmy tę rewolucyjną technologię i zapakowaliśmy ją ponownie w lekką główkę klubu o pojemności 180cc, zaprojektowaną do łatwego startu. Niski CG sprzyja wyższemu locie, podczas gdy Speed Pocket zapewnia większą elastyczność twarzy i lepszą wydajność przy uderzeniach uderzonych nisko.

Hybryda 4 22°

Wielofunkcyjny design pomaga RBZ rescue w produkcji wysoko startujących uderzeń z tee, lub z trudnych miejsc. Lekka konstrukcja wspomaga szybsze prędkości swingów, dając golfistom pewność siebie i wszechstronność do radzenia sobie z każdym uderzeniem.

Irony 6-PS

Zaawansowane obwodowe ważenie zaprojektowane jest dla dodatkowego wybaczenia, podczas gdy skoncentrowana masa blisko podeszwy żelaza tworzy niższy CG dla wyższego startu. Wielofunkcyjna geometria podeszwy zapewnia dodatkową grywalność z różnych ułożeń oraz gładkie oddziaływanie na trawiastą powierzchnię.

Klasycznie kształtowania z dużymi rowkami zaprojektowana do poprawy obrotu i kontroli. Wielofunkcyjna podeszwa C-grind pozwala golfiście poruszać się w różnych warunkach, od ciasnych leży po uderzenia z bunkra.

Putter 34.5'

Nowoczesny design puttera z naszą opatentowaną technologią Pure Roll™ z rowkami pod kątem 45°, aby zachęcić do optymalnego toczenia się do przodu, a także zapewnić lepszy dźwięk, uczucie i ogólne właściwości toczenia. Zbudowany z technologii wielokierunkowej, ten putter pozwala golfiście celować za pomocą górnej linii, kropki do wyrównywania lub wyżłobienia.

Czarna Torba

Czerpiąc inspirację z świata wyścigów, ta lekka torba na wózek jest esencją szybkości i stylu. Posiada 7 kieszeni, 14-przedziałową górę oraz solidną podstawę; to połączenie funkcjonalności i czystej estetyki.

Producent: Taylormade

Marka
TaylorMade
Plec
Mężczyzna
Nowy produkt
192371353356
2024-04-06
Brak opini

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych