• -600,00 zł
Rogue ST Triple Diamond LS Kij...
Rogue ST Triple Diamond LS Kij...
Rogue ST Triple Diamond LS Kij...
Rogue ST Triple Diamond LS Kij...
Rogue ST Triple Diamond LS Kij...
Rogue ST Triple Diamond LS Kij...
Rogue ST Triple Diamond LS Kij...

Rogue ST Triple Diamond LS Kij Golfowy Driver Praworęczny

Callaway
CAL23_4G009028R30
Wysyłka w 24h!
1 999,00 zł 2 599,00 zł -600,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2 499,00 zł

Callaway Rogue ST Triple Diamond LS Driver Praworęczny - zaawansowany driver golfowy, który zapewnia precyzję, siłę i kontrolę. Dzięki technologii Triple Diamond, systemowi LS (Low Spin) i możliwości dostosowania wagi, ten driver gwarantuje optymalne wyniki na polu golfowym. Wybierz Rogue ST Triple Diamond LS Driver i osiągnij przewagę dzięki doskonałej stabilności i efektywności.

Loft
  • 9.0°
Flex
  • Stiff

 

Driver Callaway Rogue ST Triple Diamond LS Praworęczny to zaawansowany driver zaprojektowany, aby zwiększyć precyzję, siłę i kontrolę Twojego uderzenia. Wyposażony w technologię Triple Diamond, dostarcza doskonałej stabilności i efektywności przy każdym uderzeniu. Wyjątkowa konstrukcja głowicy z trzema diamentowymi wagami optymalizuje rozłożenie masy, zapewniając jeszcze większą kontrolę nad trajektorią piłki.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu LS (Low Spin), Rogue ST Triple Diamond eliminuje zbędny obrót piłki, co przekłada się na większą odległość i bardziej stabilne loty. To doskonałe rozwiązanie dla graczy pragnących osiągnąć maksymalną prędkość i utrzymanie piłki w powietrzu.

Rogue ST Triple Diamond LS Driver Praworęczny posiada również zaawansowany system ustawiania wagi, który umożliwia dostosowanie balansu i spinu drivera do indywidualnych preferencji gracza. Możesz swobodnie eksperymentować i dopasować ten driver do swojego stylu gry, zapewniając optymalne rezultaty na polu golfowym.

Nie tylko funkcjonalność, ale także estetyka są ważne - dlatego Rogue ST Triple Diamond LS Driver Praworęczny wyróżnia się eleganckim designem i wysoką jakością wykonania. To niezawodne narzędzie, które pomoże Ci osiągnąć wyższy poziom gry i cieszyć się każdym uderzeniem.

Specyfikacja:

Rodzaj: Driver

Model: Rogue ST Triple Diamond LS

Producent: Callaway

Nowy produkt
2023-01-31
Brak opini

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych