Callaway Opti Fit Damska Rękawiczka...
  Callaway Opti Fit Damska Rękawiczka...
  Callaway Opti Fit Damska Rękawiczka...

  Callaway Opti Fit Damska Rękawiczka Golfowa

  Callaway
  CAL21_5319328
  Wysyłka w 24h!
  69,00 zł
  Brutto

  Callaway Opti Fit Damska Rękawiczka Golfowa - Najwyższa jakość, doskonałe dopasowanie i niezawodna kontrola podczas gry. Wybierz rękawiczkę stworzoną dla kobiet, które cenią komfort i precyzję na polu golfowym.

  Rozmiar
  Ręka
  • Lewa (dla praworęcznych)
  • Prawa (dla leworęcznych)

   

  Callaway Opti Fit Damska Rękawiczka Golfowa

  Callaway Opti Fit Damska Rękawiczka Golfowa to idealny wybór dla każdej kobiety pasjonującej się grą w golfa. Ta rękawiczka została zaprojektowana, aby zapewnić maksymalną wygodę, precyzję i ochronę podczas uderzeń.

  Rękawiczka Callaway Opti Fit wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują doskonałe dopasowanie i trwałość. Zastosowanie technologii Opti Fit zapewnia elastyczność i elastyczne dopasowanie na dłoniach, dzięki czemu rękawiczka doskonale przylega do dłoni, nie ograniczając przy tym naturalnego ruchu.

  Dodatkowo, rękawiczka golfowa Callaway Opti Fit posiada wzmocnioną dłoń z wykorzystaniem skóry syntetycznej, co zapewnia pewny chwyt i doskonałą kontrolę nad kijem. Właściwości antypoślizgowe chronią przed poślizgiem ręki nawet podczas intensywnego uderzania piłki.

  Rękawiczka jest nie tylko funkcjonalna, ale również estetycznie zaprojektowana. Dostępna w różnych kolorach, umożliwia dopasowanie do indywidualnego stylu gracza.

  Producent: Callaway

  Marka
  Callaway
  Płeć
  Kobieta
  Nowy produkt
  190228600639
  190228600639
  2022-05-27
  Brak opini

  10 innych produktów w tej samej kategorii:

  Produkt dodany do ulubionych