Callaway Opti Fit Junior Rękawiczka...
  Callaway Opti Fit Junior Rękawiczka...
  Callaway Opti Fit Junior Rękawiczka...

  Callaway Opti Fit Junior Rękawiczka Golfowa

  Callaway
  CAL21_5319291
  Wysyłka w 24h!
  69,00 zł
  Brutto

  Callaway Opti Fit Junior -  wykonana z wytrzymałej skóry syntetycznej, rękawiczka oferuje pewny chwyt i komfort podczas każdego uderzenia. Dzięki dopasowanemu krojowi i stylowemu designowi, ta rękawiczka to idealne narzędzie dla młodych adeptów golfa.

  Rozmiar
  Ręka
  • Lewa (dla praworęcznych)
  • Prawa (dla leworęcznych)

   

  Callaway Opti Fit Junior Rękawiczka Golfowa

  Callaway Opti Fit Junior -  specjalnie zaprojektowany model dostosowany do potrzeb młodych golfistów oferuje szereg korzyści, które sprawią, że nauka i gra staną się jeszcze bardziej przyjemne.

  Skóra Syntetyczna: Wykonana z wytrzymałej i miękkiej skóry syntetycznej, rękawiczka zapewnia pewny chwyt i komfort podczas uderzeń.

  Vent Flex: Zaawansowana technologia Vent Flex poprawia wentylację, utrzymując dłoń w suchości nawet podczas intensywnego treningu.

  Dopasowany Krój: Specjalny krój dostosowany do dłoni młodego gracza zapewnia precyzyjne dopasowanie, umożliwiając swobodę ruchu.

  Stylowy Design: Zestawienie funkcjonalności z atrakcyjnym designem sprawia, że rękawiczka nie tylko doskonale spełnia swoje zadanie, ale także prezentuje się stylowo na polu golfowym.

  Callaway Opti Fit Junior - młodzi golfiści zyskują nie tylko niezbędne narzędzie do nauki gry, ale również komfort i styl. Podejdź do golfa z odpowiednim wyposażeniem od samego początku!

  Producent: Callaway

  Marka
  Callaway
  Płeć
  Junior
  Nowy produkt
  190228582348
  190228582348
  2022-05-27
  Brak opini

  10 innych produktów w tej samej kategorii:

  Produkt dodany do ulubionych