Męska Rękaiwczka Golfowa Callaway...

  Męska Rękaiwczka Golfowa Callaway Glove X Spann Biało Czarna Prawa

  Callaway
  CAL19_5319063
  Wysyłka w 24h!
  109,00 zł
  Brutto

  Męska Rękaiwczka Golfowa Callaway Glove X Spann Biało Czarna Prawa -  Zapewnia doskonałe dopasowanie, komfort i trwałość podczas każdej rundy

  Rozmiar
  Ręka
  • Prawa (dla leworęcznych)

   

  Męska Rękaiwczka Golfowa Callaway Glove X Spann Biało Czarna Prawa  - ta doskonała rękawiczka to nie tylko niezbędny element wyposażenia każdego golfisty, ale również gwarancja komfortu i pewności podczas każdej rundy gry.

  Doskonałe dopasowanie: Dzięki innowacyjnemu materiałowi X Spann, rękawiczka doskonale przylega do dłoni, zapewniając precyzyjne trzymanie kija i maksymalną kontrolę nad uderzeniami.

  Wyjątkowy komfort: Elastyczny materiał i ergonomiczny design rękawiczki Callaway X Spann gwarantują niezrównany komfort noszenia, co pozwala skupić się na grze bez żadnych zakłóceń.

  Trwała konstrukcja: Solidne wykonanie oraz wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość i odporność na ścieranie, co sprawia, że rękawiczka pozostaje w doskonałym stanie przez wiele rund gry.

  Stylowy design: Klasyczna kombinacja bieli i czerni w połączeniu z dyskretnym logo Callaway dodaje elegancji i prestiżu, podkreślając Twój golfowy styl.

  Męska Rękaiwczka Golfowa Callaway Glove X Spann Biało Czarna Prawa - zapewni Ci nie tylko niezawodne wsparcie, ale także stylowy wygląd na polu golfowym

  Producent: Callaway

  Marka
  Callaway
  Płeć
  Mężczyzna
  Nowy produkt
  190228583727
  2023-05-31
  Brak opini

  10 innych produktów w tej samej kategorii:

  Produkt dodany do ulubionych